محل تبلیغات شما

دلم خیلی چیزا میخواد. همین الان هآ. همین الان که ساعت 2:20 دقیقه بعد از بامداده یا چمیدونم چی بهش میگن؟ دو و بیست دقیقه صبحه، نصفه شبه اصلا هروقتی از شبانه روز که هست، دلم خیلی چیزا میخواد. همین الان هآ. نه اینکه مثل بچه های 3 ساله بهم بگین الان دیروقته، بخواب، هرموقع دختر خوبی بودی آرزوهاتو برآروده میکنیم! نه! همین الان دلم خیلی چیزا میخواد. دلم موسیقی میخواد، موسیقی ای که توش اِبی داد بزنه بگه تحمل کن کنار گریه من. به یاد دلخـــــوشی های فرامــــــوش. دلم بارون میخواد و چیک چیکش ، دلم باغچه خونه قدیمیمون رو میخواد و بوی خاک و آبی که هر عصر خودم به پا میکردم، پاچه هامو میزدم بالا و شلنگ قرمزمونو برمیداشتم و آب میپاشیدم به همه جا. چرا یادم نموند شلنگ رو با خودم بیارم به "الان"؟ اونوخت پاچه مو میزدم بالا و آبو میپاشیدم به همه ی غم و غصه هام. دلم خیلی چیزا میخواد. دلم میخواد خسرو شکیبایی باشه و صدایِ مست کننده ش که میگه زیبا! کنار حوصله ام بنشین. هی بگه زیبا زیبا زیبا! و من هی کِیف کنم که عجب موسیقی ای داره صداش! دلم خیلی چیزا میخواد، دلم میخواد یه جاده باشه. دلم خیلی چیزا میخواد. دلم میخواد فقط من توی اون جاده باشم. دلم خیلی چیزا میخواد. دلم میخواد فقط برم برم و برم و برم و برم . دلم خیلی چیزا میخواد. دلم میخواد برم و دیگه برنگردم .

خونه دل جای شماست

وقتی دلم میگیره از دنیا، با من مدارا کردنت صُلحه

صحبتی با کودک نداشته ام

دلم ,میخواد ,چیزا ,خیلی ,الان ,برم ,خیلی چیزا ,دلم خیلی ,چیزا میخواد ,میخواد دلم ,دلم میخواد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها